Celebrities Gossip Showbiz

Çmimin e parë për kostumet e Halloween-it e fitojnë Kourtney dhe Travis!

Kourtney Kardashian dhe bashkëshorti i saj Travis Barker u futën në frymën e Halloween me një kostum epik çifti. Bateristi i Blink-182 ishte veshur si Beetlejuice dhe ishte një përsosmëri e plotë. Nga kostumi dhe papionët ngjyrë kafe, deri te fytyra e bardhë fantazmë dhe sytë e zhytur te flokët e egër dhe këpucët me shkëlqim, Barker, 47 vjeç, mishëroi Beetlejuice.

Ndërkohë, Kourtney shtatzënë, 44 vjeç, zgjodhi fustanin e kuq të nusërisë së personazhit të Winona Ryder, Lydia Deetz. Çifti bëri një fotosesion argëtues me kostumet e tyre. Kourtney shkroi:

Unë jam fantazma me më shumë, zemër.

Shumë fansa komentuan se çifti fitoi Halloween me kostumet e tyre. Por njëri tha të qartë:

Është pothuajse më e bezdisshme të shohësh Trav pa tatuazhe sesa ta shohësh atë me kostum.

Themeluesja e Poosh përqafoi temën makabre të kostumit të saj me grim të stilit goth dhe rimel të kuq. Flokët e saj ishin prerë në të njëjtin stil të ashpër me balluke që kishte Ryder në filmin klasik të vitit 1988. Ata e bënë atë për kamerën, madje dolën jashtë dhe u hodhën mbi një motoçikletë ku Barker la përshtypjen e tij më të mirë për Michael Keaton si Beetlejuice.