Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Dakota Johnson vazhdon akoma të ironizojë Ellen?!

Së fundmi Dakota Johnson reagoi ndaj asaj interviste të vështirë e cila u bë virale me Ellen DeGeneres dy vite më parë. Tetori ka ardhur dhe kjo do të thotë se është edhe ditëlindja e aktores bukuroshe. Është kthyer në virale pjesa kur Dakota dhe Ellen shfaqen teksa diskutojnë me njëra-tjterën në lidhje me ditëlindjen e aktores.

Por çfarë ndodhi në të vërtetë? Ditëlindja e saj e fundit shënoi dy vjet që kur Ellen DeGeneres mori një ftesë në festën e ditëlindjes së 30-të të Dakotës. Në muajin nëntor të vitit 2019, Dakota po zhvillonte një bisedë si e ftuar në ‘The Ellen DeGeneres Show’. Intervista mori një kthesë kaotike kur Ellen nxori në pah se Dakota nuk e kishte ftuar atë në festën e ditëlindjes. Ajo e filloi diskutimin duke pyetur aktoren:

Ju u bëtë 30 vjeç. Si shkoi festa sepse nuk isha e ftuar.

Pa hezituar, Dakota e mbylli pretendimin e rremë me fjalët ironike, ku u shpreh se:

Në fakt, jo. Kjo nuk është e vërteta, Ellen. Herën e fundit që isha në shfaqje vitin e kaluar, ju më bëtë shumë gjëra për të mos ju ftuar, por as nuk e dija që donit të ishit e ftuar. As nuk e dija që më doje.

Duke folur në ‘The Drew Barrymore Show’ të enjten, Dakota shpërtheu në të qeshura kur Drew e vlerësoi intervistën vërtet mahnitëse. Drejtuesja e emisionit i tha Dakotës se:

Njerëzit janë vënë në telashe sepse pretendojnë se nuk janë të ftuar në festat tuaja. Kjo ishte e mahnitshme, meqë ra fjala.

Biseda ka vazhduar mes të dyja vajzave ku nuk kanë munguar as ironitë por edhe të qeshurat pafund.

Kujtojmë gjithashtu se aktorja dhe modelja e njohur amerikane, dukej sensacionale teksa ishte e shoqëruar me aktorin Paul Mescal pas premierës së filmit të tyre në “New York Film Festival”. Ylli i “Fifty Shades Of Grey” dukej shumë e lumtur teksa pozonte pranë aktorit 25-vjeçar.