Celebrities Gossip Showbiz

Dy miq të mirë si George Clooney dhe Julia Roberts! Aktorët shihen me duar të kapura në Hollywood…

George Clooney dhe Julia Roberts bënë një dyshe me stil teksa u panë duke mbërritur krah për krah për të filmuar shfaqjen e Jimmy Kimmel Live në Hollywood të enjten. Artistët, të cilët luajnë së bashku në filmin e ardhshëm “Ticket to Paradise”, dukeshin të dy elegant me kostume.

Ndërsa George zgjodhi një ngjyrë gri klasike, Julia zgjodhi një kostum Gucci Adidas më argëtues ngjyrë kafe, me kopsa të arta dhe mëngë të zeza. Roberts kishte veshur një këmishë të bardhë dhe një kravatë klasike të zezë poshtë kostumit.

Fituesja e çmimit Oscar e kombinoi look-un elegant me taka të zeza me majë dhe syze dielli. Ylli i ka stiluar flokët e saj ngjyrë gështenjë me një pjesë të mesme dhe në valë të lehta. George i stiloi flokët e tij pak anash.

Dy yjet e Hollywood-it kanë qenë miqtë më të mirë gjatë gjithë karrierës së tyre dhe të enjten ata shpjeguan pse nuk e çuan kurrë marrëdhënien e tyre në një nivel tjetër. Në një intervistë të re për të promovuar filmin e tyre të fundit, ata më në fund zbuluan pse ata kanë mbetur gjithmonë miq.

Edhe pse Roberts dhe Clooney janë të lumtur të martuar me bashkëshortët e tyre përkatës, Danny Moder dhe Amal Clooney, ata e kanë njohur njëri-tjetrin që kur të dy ishin beqarë.