Celebrities Gossip Showbiz

Dyshja e njohur e showbiz-it së shpejti prindër për herë të dytë!

Çifti i njohur, Zoe Kazan dhe Paul Dano janë në pritje të fëmijës së dytë. Së fundmi, aktorja u shfaq me barkun e rrumbullakosur teksa po ecte në tapetin e kuq në premierën e filmit të saj “She Said” në New York. Gjatë promovimit të të njëjtit film, që do të dalë më 18 nëntor, Kazan e mbuloi barkun e saj me fustane të ndryshme për një kopertinë të Marie Claire.

Ish-ylli i “Plot Against America” u bë nënë për herë të parë në gusht 2018 kur ajo dhe Dano mirëpritën vajzën e tyre, Alma. Ylli i “Escape at Dannemora” priti të ndante lajmin deri në paraqitjen e “Tonight Show Starring Jimmy Fallon” dy muaj më vonë. “Jam shumë i lodhur dhe jam shumë i dashuruar, është kaq ekstreme”, tha Dano në tetor 2018.

Sa i përket Kazan, ylli i Broadway-it i tha për ‘ES Magazine’ në nëntor 2018 se sado “e frikshme” ndihej prindërimi, ajo dhe Dano po mësonin së bashku.

Është një kohë vërtet e çuditshme. Përgjithësisht është pak dërrmuese. Gjithçka duket ndryshe nga ana tjetër e të pasurit një fëmijë.

Rikujtojmë, se Kazan dhe Dano kanë qenë së bashku që kur luajtën bashkë në shfaqjen “Things We Want” në vitin 2007. Çifti që atëherë kanë punuar së bashku në “Meek’s Cutoff” dhe “Wildfire”.