Celebrities Gossip Showbiz

Edhe pse miliardere, ylli i “KUWTK”, Kylie Jenner, punon si të gjithë të tjerët!

Ajo lançoi gamën e saj jashtëzakonisht të suksesshme të grimit shtatë vjet më parë. Kylie Jenner dëshmoi se është një njohëse e mirë e grimit teksa bëri një vizitë në laborator duke bërë produktet e saj më të fundit.

Miliarderja, 24 vjeçe, hodhi një pëlhurë të bardhë laboratori ndërsa përziente së bashku përbërës të ndryshëm brenda dhomës së punës. Në fotot e postuara në llogarinë e saj në Instagram, Kylie tregoi përbërësit e ndryshëm të grimit teksa inspektonte laboratorin me një sy kureshtar.

Ajo përgatiti një përzierje pluhuri dhe u mrekullua nga pamja e saj kur e derdhi në një gotë të vendosur në një peshore. “Sa mirë,” tha Kylie ndërsa një grua i shpjegoi asaj procesin. “Unë mund ta bëj këtë”, shtoi ajo. Ajo gjithashtu ndau me fansat një paraqitje të shkurtër të krijimit të grimit të saj.

Një nga videot ishte e një përzierjeje lëngu të kuq, që rrotullohej në një filxhan qelqi. Ajo postoi gjithashtu një foto me shkëlqim duke filluar nga nuancat lejla në blu. “Në laborator duke krijuar magji të re për ju”, ka shkruar Kylie në postimin. Kylie ishte vetëm 17 vjeç kur hapi kompaninë e saj jashtëzakonisht të suksesshme të kozmetikës me kompletet e saj ikonike të buzëve.