Celebrities Gossip Showbiz

Emeli Sande shprehet me fjalët më të ëmbla për romancën e saj me Yoana Karemova!

Emeli Sande ka treguar se nuk po kërkonte dashurinë kur takoi të dashurën e saj Yoana Karemova teksa ajo reflektoi për romancën e tyre në një intervistë të re.

Këngëtarja, 35 vjeçe, e cila më parë ishte e martuar me biologun detar Adam Gouragine dhe doli publikisht në fillim të këtij viti, pranoi se marrëdhënia e saj ndryshoi atë që është dhe tha se më në fund gjeti dikë që e kuptonte. Duke folur me Amel Rachedi në një intervistë në kanalin e saj në YouTube, Emeli tha:

Është shumë bukur të jesh e dashuruar. Është kaq bukur të jesh thjesht e dashuruar, kjo nxjerr në pah pjesë të reja të personalitetit tënd, kur je vërtet e parë nga dikush dhe e respektuar nga dikush. Unë mendoj se kjo ju lejon të shtyni veten më tej, ju e dini se ndihet mirë, më në fund është dikush në këtë botë që më kupton mua dhe ne kemi këtë lidhje shpirtërore të mahnitshme.

Ajo vazhdoi të zbulojë se marrëdhënia e saj me Yoanën ka ndryshuar mënyrën se si ajo vepron si person.

Me të vërtetë ka ndryshuar jetën time, më ka ndryshuar atë që jam, ajo që shpreh për veten time, dhe është e bukur dhe ajo më frymëzon çdo ditë. Gjithmonë do të mësoj prej saj.