A Live Night Celebrities Music

Gjithçka që këndoi Ledri Vula sot në “A Live Night”!

Një artist me kuptimin e plotë të fjalës ishte i ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night”. Ledri Vula rrëfeu për hapat e parë të karrierës, por edhe për jetën personale, teksa na përcolli emocione, tregoi histori dhe na njohu më tepër me atë që fshihet pas këngëtarit.

Jo vetëm kaq, por veç një interviste ndryshe ekskluzive për Top Albania Radio, Ledri nuk la pa kënduar disa nga hitet e tij më të suksesshme dhe të dashura për publikun. Më poshtë, ndiqni se cilat janë këngët që performoi artisti live nga studio e TAR!