Celebrities Gossip Showbiz

Humbi kontrollin për një moment, Shakira përplaset me jet-ski!

Ikona e muzikës Shakira për pak sa nuk u përplas me një jet-ski në një port në Ditën e Punës në Shtetet e Bashkuara. Një ndryshim i papritur i kushteve e bëri atë dhe fëmijët e saj të braktisnin pushimet e tyre në det, por teksa u përpoq të parkonte jet-ski, ajo e gjeti veten duke u përplasur drejt skelës prej druri.

Ajo nxitoi shumë teksa u përpoq të ndalonte automjetin, duke bërë që edhe menaxheri i vendit të afrohej me shpejtësi nga rruga për të shmangur goditjen. Artistja ikonë e muzikës latine u përplas me murin, por për fat të mirë kjo ishte shkalla e dëmit për të gjithë ata që u përfshinë.

@shakira_brasil Shakira foi filmada andando de jet ski com os filhos Milan e Sasha em Miami (05/09/2023). #shakira #milanpique #sashapique #miami #jetski #sports #taokremix #karolg #maluma ♬ Tá OK (Remix) – KAROL G – DENNIS & MC Kevin o Chris & Maluma & Karol G

Shakira ishte në det me djemtë e saj Milan dhe Sascha Pique Mebarak, nga lidhja me futbollistin spanjoll Gerard Pique. Rikujtojmë se dyshja njoftuan lidhjen e tyre në vitin 2011 pas përfundimit të 10 viteve të Shakirës me Antonio de la Rua, një avokat argjentinas.

Njëmbëdhjetë vjet pasi Shakira dhe Pique qëndruan së bashku në një lidhje, ata njoftuan ndarjen e tyre me mediat duke raportuar se Pique ishte ai që e kishte tradhtuar gjatë gjithë kohës së tyre së bashku. Që atëherë Shakira është përfolur se ka pasur lidhje me yllin e Formula 1, Lewis Hamilton dhe ikonën e Miami Heat, Jimmy Butler, edhe pse të gjitha mbeten të pakonfirmuara nga Shakira, Hamilton apo Butler.