Celebrities Gossip Magazine

Jennifer Lopez thyen heshtjen pas komenteve tronditëse të Gwyneth Paltrow për aftësitë ‘e shkëlqyera’ të Ben Affleck në dhomën e gjumit!

Jennifer Lopez ka thyer heshtjen e saj për herë të parë që nga rrëfimet shpërthyese të Gwyneth Paltrow për aftësitë seksuale të bashkëshortit të saj Ben Affleck. Duke u shfaqur në The View të enjten, krijuesja e hitit Jenny From The Block, 53 vjeç, foli sinqerisht për burrin e saj dhe lavdëroi se si ai rrit fëmijët e tyre kolektivë. Duke folur për bashkëshortin e saj Ben, 50 vjeç, ajo tha:

Ai është një baba i mrekullueshëm. Më bën me lot në sy. Ai është sinqerisht babai më i mirë që kam parë ndonjëherë. Ai është kaq i përfshirë, ai më mëson se si të ndërveproj me fëmijët.

Homazhet e saj për të shoqin erdhën vetëm disa ditë pasi Gwyneth, 50 vjeçe, mahniti fansat duke krahasuar dy ish-të e saj, Brad Pitt dhe Ben duke zbuluar se ky i fundit ishte ‘teknikisht më i mirë në shtrat, por i pari i bën gjërat si aktori më i mirë.

Ajo ishte në lidhje me Brad nga viti 1994, por ata e ndërprenë fejesën në vitin 1997, sepse në moshën 24-vjeçare, ajo ndjeu se ishte shumë e re për martesë. Ajo vazhdoi të kishte një lidhje trevjeçare me Benin, i cili u martua me Jennifer vitin e kaluar. Jennifer dhe Ben bashkuan familjet e tyre pasi u martuan vitin e kaluar.

Ajo ka binjakët 15-vjeçarë Emme dhe Max me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony, ndërsa Ben ka Violet, 17, Seraphina, 14, Samuel, 11, nga martesa e tij me Jennifer Garner.

Duke e quajtur atë ‘i pranishëm, baba i dashur që kujdeset’, Jennifer tha:

Ai është i pranishëm kudo dhe kjo është gjithçka që mund të kërkoni, është një dhuratë, një baba i dashur që kujdeset dhe që shfaqet çdo ditë, dhe ky është ai.