Celebrities Gossip Showbiz

Jo vetëm një, Ronela Hajati zbulon sa bashkëpunime ka përgatitur për këtë sezon veror!

Ronela Hajati pas përfundimit të eksperiencës së saj në Eurovision ka sjellë në treg mjaft projekte të reja muzikore, si bashkëpunime ashtu edhe këngë solo. Me anë të postimeve të saj në Instagram kemi parë se ka disa kohë që këngëtarja i është përkushtuar punës dhe karrierës.

Vetëm tre javë më parë, Ronela publikoi ‘Shtroje me lek’ dhe deri më tani ka rreth 4 milion klikime në platformën YouTube e duket se nuk ka të ndalur. Këtë e ka zbuluar me anë të një Instastory Vetëm dy javë më parë, Ronela publikoi ‘Shtroje me lek’ dhe deri më tani ka rreth 4 milion klikime në platformën YouTube e duket se nuk ka të ndalur.

Këtë e ka zbuluar me anë të një Instastory ku teksa i është përgjigjur disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj, ka zbuluar se do të publikojë mbi dy bashkëpunime të reja.

I kam nja dy ose tre 

Shumë aktive me postime në rrjete sociale por prej pak ditësh artistja nuk ka qenë edhe aq e mesa duket për këtë e ka një arsye. Bukuroshja në formë shakaje është shprehur se do të bëhet pak më e paprekshme për publikun shqiptar.