Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip

Ju ndoshta keni menduar se janë motra apo vëllai, por jo! Fëmijët e këtyre të famshmëve na çoroditën!

ADN-ja në trupin tonë është një përzierje e ADN-së së prindërve tanë. Për shkak të kësaj, ndonjëherë ne mund të dukemi tmerrësisht të ngjashëm me ta dhe fëmijët e famshëm nuk bëjnë përjashtim. Pavarësisht nëse janë flokët, sytë, apo vija e nofullës, ka diçka tek ata që bën të kenë një ngjashmëri të frikshme me prindërit e tyre.

Por e çuditshmja në gjithë këtë është se po mos ta dinim që këta janë fëmijët e këtyre personazheve të famshëm, padyshim që do të mendonim se janë motra, vëllai në rastin e djalit të David Beckham apo kolegë punë. Por, jo janë fëmijët e tyre! Ndërkaq, ne ju njohim me disa VIP-at dhe fëmijët e tyre dhe gjykojeni vetë sesi duken ata me njëri-tjetrin.

1. Kim Zolciak-Biermann dhe vajzat e saj Ariana Biermann/Brielle Biermann

2. Reese Witherspoon dhe vajza e saj Ava Elizabeth Phillippe

3. Uma Thurman dhe vajza e saj Maya Hawke

4. Tish Cyrus dhe vajzat e saj Miley Cyrus/Noah Cyrus

5. David Beckham dhe djali i tij Romeo Beckham

6. Elizabeth Hurley dhe djali i saj Damian Hurley

7. Kate Moss dhe vajza e saj Lily Grace

8. Lisa Rinna dhe vajzat e saj Amelia Grey/Delilah Belle

9. Yolanda Hadid dhe vajzat e saj Gigi Hadid/Bella Hadid

10. Diana Ross dhe vajza e saj Tracee Ellis Ross

11. Jerry Hall dhe vajzat e saj Georgia May Jagger/Elizabeth Jagger

Rikujtojmë, se në një fushatë të lançuar së fundmi nga marka e njohur “Andie Swim”, aktorja e njohur Demi Moore ka pozuar me rroba banje së bashku me tre vajzat e saj Rumer, Scout dhe Tallulah dhe duken mahnitëse. Aktorja 58-vjeçare, e cila ka qenë një investitore në markën e rrobave të banjës që nga viti 2017, tha për “WWD” se ndihej një kohë e përsosur për t’u bashkuar me markën për të mirëpritur një verë të lirisë dhe bashkimit.

Në një foto për fushatën, me titull “Së bashku”, Rumer, 32-vjeçe, Scout, 29-vjeçe dhe Tallulah, 27-vjeçe, janë kombinuar me nënën e tyre në ngjyra të ndryshme të një lloji të njëjtë bikinish dhe për një moment na u dukën të gjitha si motra.

Ndërkaq, aktorja e famshme, Monica Bellucci nga ana tjetër nuk ka asnjë dyshim që të gjithë bukurinë ia ka trashëguar vajzës së saj, e cila është një kopje perfekte e së ëmës. Bukuroshja 16-vjeçare i është futur botës së modelingut duke bashkëpunuar për marka të famshme si “Dolce Gabbana”. Së fundmi, ajo është shfaqur së bashku me super artisten, njëkohësisht mamanë e saj në kopertinën e “Vogue Italia” dhe duken si dy motra.