Celebrities Gossip Showbiz

Kanye West përbuz Kim Kardashian për veshjen e saj, ‘ngjason me personazhin e Simpson’!

Dyshja shumë e përfolur Kanye dhe Kim, vijnë përsëri në qendër të vëmendjes, teksa West i tha Kardashian se karriera e saj kishte mbaruar ndërsa ai e krahasoi veshjen e saj me një fustan të veshur nga personazhi i The Simpson, Marge.

Në episodin e fundit të The Kardashians, nëna e katër fëmijëve u shpreh se kishte pasur sulme paniku kur erdhi puna për të gjetur identitetin e saj të modës pas pothuajse një dekade që Ye e stiloi. Kur ajo shkoi në eventin e saj të parë pa ish-burrin e saj, Kanye i tha asaj se karriera e saj kishte mbaruar. Duke folur në reality show-n e ri të familjes së saj, Kim i tha motrës së saj Kourtney:

Kisha arritur në një pikë ku do të doja t’i kërkoja këshilla për gjithçka, edhe deri në atë që vesh? Edhe tani po përjetoj sulme paniku si “Çfarë të vesh?” Kanye gjithashtu më stiloi për “SNL”, më pas në Wall Street Journal Magazine, fitova çmimin Inovator për SKIMS. Mendoja si të vesh diçka që nuk është verifikuar paraprakisht?

Kourtney më pas e pyeti nëse kjo e bënte atë nervoze duke menduar se kishte veshur një veshje të keqe dhe Kim u përgjigj:

Shumë nervoze.

Kim kujtoi se si Kanye e telefonoi pas çmimeve të Wall Street Journal për të tallur zgjedhjen e saj të veshjes.

Ai më tha se karriera ime ka mbaruar dhe më tregoi një foto të Marge Simpson e veshur me diçka të ngjashme.