Celebrities Gossip Showbiz

Kartolina më e bukur festive nga Madonna dhe fëmijët e saj!

Shtatë herë fituesja e Grammy-it, Madonna veshi një kapelë të Babagjyshit dhe mblodhi katër fëmijët e saj për një portret familjar pranë pemës së Krishtlindjes me temë blu, ndërsa po kalonte pushimet në Londër.

Provokuese si kurrë më parë, mbretëresha 64-vjeçare e pop-it i veshi vajzat e saj binjake 10-vjeçare Estere Ciccone dhe Stella Ciccone me korse të ngushta me bel, mbi veshje dhe taka krejt të zeza për festimet e gëzuara.

Madge, e lindur në Michigan, e cila mbante një rrip mbi një xhaketë të saj me model me zinxhir dhe fëmija e saj e adoptuar nga Malavi, të gjitha pozuan me zbukurime prej pelushi të inicialeve të tyre të para. Vajza e superyllit, Chifundo ‘Mercy’ James, e cila kishte veshur një fustan blu, do të festojë ditëlindjen e saj të 17-të më 22 janar.

Djali 17-vjeçar i Madonna-s, David Banda, duke mbajtur një gjerdan me pllakë, u shfaq me një bluzë blu të mbështjellë në pantallona të zeza me bel të lartë. Bashkëthemeluesja e Raising Malawi, e cila krenohet me 50.3 milion ndjekës të mediave sociale, ndau gjithashtu një video nga afër të saj duke pozuar me fëmijët e saj teksa cover-i i saj i vitit 1987 i klasikut të festave të 1953 të Eartha Kitt Santa Baby luhej në sfond.