Celebrities Gossip Showbiz

Khloe Kardashian dhe True Thompson rezultojnë pozitive me Covid!

Khloe Kardashian, e cila luftoi me koronavirusin vitin e kaluar, konfirmoi më 29 tetor se ishte diagnostikuar edhe një herë me Covid. Vajza 3-vjeçare e saj, True Thompson, gjithashtu doli pozitive. Khloe Kardashian dhe True Thompson janë në karantinë tashmë pasi rezultuan pozitive me koronavirus.

Khloe Kardashian, True Thompson, Instagram

Të premten, më 29 tetor, ylli i “Keeping Up With the Kardashians” postoi në Twitter për të ndarë lajmin shëndetësor me fansat e saj.

Përshëndetje djema, doja t’ju ​​njoftoja se True dhe unë dolëm pozitive për Covid. Më është dashur të anuloj disa angazhime dhe më vjen keq që nuk do të jem në gjendje t’i realizoj ato. Për fat të mirë jam vaksinuar kështu që gjithçka do të jetë në rregull. Ne do të jemi këtu në karantinë dhe do të ndjekim udhëzimet aktuale.

Kjo është hera e dytë që Khloe rezulton pozitive për virusin. Ajo më parë ishte diagnostikuar me COVID-19 në vitin 2020.

Sapo mora vesh se kam korona. Kam qenë në dhomën time. Do të jetë mirë, por ishte shumë keq për disa ditë. Unë vuaj nga migrena, por kjo ishte dhimbja më e çmendur e kokës. Nuk do të thosha se ishte një migrenë. Kollitja, gjoksi më digjej kur kollitem…

Në atë kohë, Khloe u izolua nga vajza 3-vjeçare True dhe ish i dashuri i saj, Tristan Thompson.

Ata nuk duan që unë të shkoj pranë True. Faleminderit Zotit, Tristan është në qytet.