Celebrities Gossip Showbiz

Khloe Kardashian u shndërrua në princeshë, por pse?!

Khloe Kardashian u shndërrua në një princeshë në një reklamë të re përrallore për kompaninë e motrës Kourtney Lemme. Në një klip të publikuar në rrjetet sociale, Khloe, 38 vjeç, shihet e veshur me një neglizhe livando në një shtrat me çarçafë prej sateni livando.

Flokët e saj të gjatë biondë janë stiluar në valëzime poshtë kurorës së saj dhe kristale të vogla janë vendosur nga sytë për të theksuar efektin e përrallës. Një libër u hap dhe një tregimtar, duke përdorur theksin e tij më të mirë britanik, zbulon:

Një herë e një kohë në Calabasas mesjetar, jetonte një princeshë e bukur me emrin Khloe, e cila ishte mallkuar nga pagjumësia.

Papritur, Kourtney, 43 vjeç, shfaqet në skenë e veshur me një fund dantelle dhe një bralet me rripa për kostumin e saj. Flokët e saj të errët janë tërhequr përsëri në një topuz të tipit Tinkerbell ndërsa narratori vazhdon përrallën duke thënë:

Për fat të mirë, një zanë e mirë me emrin Kourtney i solli asaj një formulim magjik të quajtur Lemme Sleep, i bërë me melatonin, magnez dhe substanca qetësuese botanike. Më në fund, Khloe fjeti si kurrë më parë dhe jetoi e lumtur përgjithmonë.

Videoja ishte një hit me miliona ndjekës të motrave të cilët komentuan: “Kjo është shumë e lezetshme”, “Më pëlqen kjo, kushdo që e ka menduar këtë ka nevojë për një rritje të pagave” dhe “Kjo është reklama më qesharake dhe më e adhurueshme ndonjëherë.”