Celebrities Gossip Showbiz

“Si do ia vendosim emrin?!” Në episodin e ardhshëm të The Kardashians familja mirëpret vogëlushin e Khloe!

Pas hapjes së Sezonit 2 të The Kardashians duke zbuluar se Khloe Kardashian mirëpriti një fëmijë të dytë me ish-in e saj që e ka tradhtuar më parë, Tristan Thompson, duket se për finalen e Sezonit 2 të javës së ardhshme mund të zbulohet emri i foshnjës.

38-vjeçarja Khloe e mirëpriti fëmijën përmes një nëne surrogate me Thompson në fund të korrikut, disa muaj pasi u zbulua skandali i tij i atësisë me një trajnere të Teksasit. Episodi i dytë zbuloi se premiera e sezonit u xhirua pas pjesës tjetër të sezonit.

Vështrimi i shkurtër tregoi Khloe duke u përqafuar me të porsalindurin me Kris Jenner dhe Kim Kardashian gjithashtu të pranishëm. Kris tregon se një fëmijë i ri në familje është magji, duke shtuar, “ai është një bekim i tillë”, pasi Kris dhe Kim shihen të dashur me të porsalindurin.

“Si do ta emërtojmë? Kjo është ajo që unë dua të di”, thotë Kim ndërsa preview po përfundon. Skandali i atësisë së Thompson u zbulua për herë të parë nga DailyMail.com në fillim të dhjetorit, me reagimin e Kim ndaj raportit të shfaqur në fund të sezonit 1. Thompson kishte një fëmijë me Maralee Nichols, 31 vjeç, një trajnere personale, ndërsa ai ishte ende në lidhje me Khloe Kardashian.