Celebrities Gossip Showbiz

Sa nënë e dashur, Kourtney Kardashian zbulon se nuhat flokët e prerë të djalit të saj!

Kourtney Kardashian pranoi se i nuhaste flokët e djalit të saj Reign shpesh pasi ajo mbante bishtin e tij të prerë. Gjatë një bisede të përbashkët me Interview Magazine, Kourtney i zbuloi motrës së saj më të vogël Khloe Kardashian, 38 vjeçe, se ajo i mban flokët e Reign në sirtarin e fshehtë.

Unë kam flokët e Reign sepse nuk i kemi prerë flokët deri në moshën pesë vjeçare. Kështu që kam gërshetin e tij të gjatë dhe e nuhas shpesh.

Kourtney ndan Reign shtatë-vjeçar me ish-partnerin e saj Scott Disick, 39 vjeç. Djali i çiftit nuk preu flokët e tij të parë deri në vitin 2020, kur pati një prerje dramatike. Ylli i Kardashians postoi për transformimin e Reign në Instagram, duke u thënë 204 milionë ndjekësve të saj se ajo nuk ishte në rregull.

“Do të jetë me mua përgjithmonë”, iu përgjigj Kourtney një fansi që e pyeti se çfarë do të bënte me flokët. Reign dukej se kishte hequr një faqe nga libri i look-ut të Barker gjatë verës, kur ai kishte një detaj elegant që ishte i ngjashëm me modelin e bateristit të Blink 182 nga vitet 2000.

Kourtney duket se i reziston prerjes së flokëve të fëmijëve të saj për aq kohë sa të jetë e mundur, pasi motra dhjetë vjeçare e Reign, Penelope, nuk i preu flokët deri në ditëlindjen e saj të gjashtë. Por nëna e tre fëmijëve dukej se ishte në rregull me prerjen e Penelope, pasi ajo deklaroi se prerja e parë e vajzës së saj ishte magjepsëse.