Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian nuk është gati! Ja si shprehet ylli i “KUWTK” për jetën e saj sentimentale!

Kim Kardashian nuk është gati të dalë me dikë pasi u nda nga Kanye West në vitin 2021 dhe i dha fund romancës së saj me Pete Davidson këtë verë. Ndërsa ishte në një intervistë të hënën, bukuroshja 41-vjeçare tha se me të vërtetë duhet të jetë vetëm para se të bëjë një lëvizje tjetër në jetën sentimentale.

“Unë thjesht nuk jam gati,” tha nëna e katër fëmijëve, e cila ka North, Saint, Chicago dhe Psalm me West. Ajo gjithashtu ndau: ‘Nuk po kërkoj asgjë’. Kim, e cila mbush 42 vjeç muajin e ardhshëm, veshi një bluzë të zezë dhe pantallona me çizme të ngjashme teksa shtoi vathët Balenciaga që i ngjanin kartave të kreditit.

Biseda nisi kur ylli i reality TV u pyet se me çfarë mashkulli e sheh veten. Kardashian dukej shumë e vërtetë gjatë gjithë intervistës. Bashkëprezantuesja Kelly Ripa më pas i tha Kim-it të qëndronte jashtë aplikacioneve për takime. Kim tha me një ton shumë të mprehtë se përdorimi i aplikacioneve për takime si Match ose Tinder nuk ishte as një opsion për të.

Kujtojmë se ylli i “Kardashians” ndau një video gazmore për fansat e saj të hënën, e cila zbuloi se si ajo u detyrua të hidhej nga shkallët sepse fustani i saj me korse ishte thjesht shumë i ngushtë për të manovruar.