Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Momente të vyera babë e bijë mes David Beckham dhe Harper!

David Beckham kishte një gërvishtje të madhe në hundë pasi vajza e tij Harper e kafshoi ndërsa ai e guduliste. Duke postuar në Instagram të hënën, 46-vjeçari ndau një selfie pa fanellë duke treguar qartë një prerje të freskët në fytyrën e tij. Pavarësisht nga lëndimi i tij, ai bëri shaka në mbishkrimin krahas imazhit:

Shënim për veten, kur gudulisni vajzën tuaj, mos e vendosni hundën pranë gojës së saj.


David dukej paksa me sy të zymtë në foton e cila tregonte pjesën e sipërme të gjoksit dhe qafës së tij me tatuazh. Postimi vjen pasi gruaja e tij Victoria mori shënime stili nga bashkëshorti i saj David të shtunën teksa ata po dilnin për një shëtitje të shpejtë në mëngjes në Cotswolds. Victoria postoi në Instagram për të ndarë një foto të ëmbël të saj duke e puthur atë në faqe me veshjen e tyre.

Dyshja ishin zbukuruar me rrobat e tyre më të bukura të fshatit, me David madje që e bindi gruan e tij fashioniste që të vishte një kapelë shpërndarësish gazetash. Victoria ende dukej elegante si gjithmonë me një xhaketë sportive, ndërsa David veshi një triko jeshile mbi një jelek të bardhë dhe një këmishë blu, duke shtuar një kravatë.


Beckham ka një shtëpi prej 6 milionë paundësh në Cotswolds dhe kaloi shumë nga koha e tyre gjatë izolimit atje. Udhëtimi i tyre në vend ndihmoi vajzën e tyre Harper të mblidhte para me një shitje bamirësie në Londër të enjten. Çifti i famshëm u panë duke qëndruar në tezgën e vajzës së tyre pranë shtëpisë së tyre në Londrën Perëndimore.