Celebrities Gossip Showbiz

“Nëse del Bardhi, unë…”, ja deklarata e Sarës për eleminimin e kësaj jave!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Sara hapi Kutinë e Pandorës, ku duhet të zgjidhte se kë do të çonte në televotim, djemtë apo vajzat e shtëpisë. Sara u shpreh se këtë edicion të tretë të dëshiron që ta fitojë një vajzë, e për këtë arsye dërgoi të gjithë meshkujt në nominim.  Gjatë një debati me Gazin dhe Ilnisën, Sara ka  shtuar se Bardhi nuk është më i rrezikuari nga ky nominim, por nëse ai del do të dalë edhe ajo me të.

Gazi: Je e penduar që dërgove të dashurin në nominim dhe dëshiron ta shpëtosh?

Sara: Fare i dashuri im nuk rrezikon

Gazi: Pse e din ti ë

Ilinsa: Po nëse del Bardhi?

Sara: Nëse del Bardhi dal unë dhe dal më me b*thë si ti si femër

Gazi: Kur mendon ti kështu lart. Ti je gropë jashtë, e shikove vetë dje

Sara: Unë jam gropë jashtë? Në të njëjtin llum ishim unë dhe ti

Romeo dhe Juli sot kanë debatuar për shkak të qëndrimit të Julit me Gazit. Romeo u shpreh se Juli e ka përdorur Gazin, ndërsa Juli iu kthye duke thënë se ai ka shfrytëzuar çdo moment për favorin e tij.