Celebrities Gossip Showbiz

Pak para dasmës së tyre të tretë, Kourtney Kardashian dhe Travis Barker shihen më se të dashuruar në Portofino!

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker bënë një shfaqje të dashur teksa u panë në Portofino të premten përpara martesës së tyre të përfolur italiane. Ylli i realitetit kishte veshur një bluzë me grupin e bashkëshortit të saj 46-vjeçar, Blink 182, të zbukuruar në pjesën e përparme, ndërsa mbante duart me të në një shëtitje romantike me varkë, përpara se të arrinte në superjahtin e tyre privat.

Të sapomartuarit u martuan ligjërisht në një gjykatë në Santa Barbara të dielën, por thuhet se do të martohen në një ceremoni luksoze këtë fundjavë. Sipas TMZ, Kourtney dhe Travis kanë marrë me qira shtëpinë historike të muzeut Castello Brown që ndodhet në një kodër mbi portin Portofino.

Kourtney, e cila bashkoi bluzën e saj të bardhë me pantallona të zeza të gjera, u bashkua nga fëmijët e saj, Mason, Reign, dhe Penelope, për udhëtimin jashtë vendit teksa të gjithë shijuan diellin në bordin e varkës. Nëna e saj Kris Jenner kohët e fundit zbuloi se ajo ishte betuar për fshehtësi në lidhje me dasmën e ardhshme, pasi ajo u pa duke bërë pazar në qytetin më herët gjatë ditës.

Një burim zbuloi për People:

Ata duhej të martoheshin ligjërisht së pari përpara dasmës së tyre të madhe italiane, e cila do të ndodhë shumë shpejt. Të gjitha detajet janë vendosur dhe e gjithë familja, duke përfshirë fëmijët, janë shumë të emocionuar.

Ndërkohë, Kris u shpreh më herët:

Jam betuar për fshehtësi. Nëse them një gjë për një martesë, do të jem në shumë telashe!