Celebrities Gossip Showbiz

Pak para filmimeve, Cara Delevingne shihet në rrugët e Nju Jork!

Cara Delevingne kishte veshur një kostum komod rozë ndërsa po shkonte në Nju Jork për të filmuar skenat e shfaqjes që ndjek një grup detektivësh amatorë që zbulojnë krimet për podcast-in e tyre. Ajo kishte një palë çizme luftarake prej lëkure të zeza dhe kishte veshur një shall blu të ndezur në fytyrën e saj. Delevingne i bashkohet një kasti tashmë të mbushur me yje, i cili përfshin Steve Martin, Selena Gomez dhe Martin Short, të cilët luajnë në podkaste, të kthyer në detektivë amatorë ndërsa zbulojnë një vrasje në kompleksin e tyre të apartamenteve.

Treshja e pamundur dokumenton kthesat e egra të kërkimit të një vrasësi në një hetim të regjistruar për podkastin e tyre të krimit. Amy Schumer dhe Shirley MacLaine gjithashtu nënshkruan së fundmi për të luajtur në sezonin e dytë të shfaqjes. Short ishte i emocionuar dhe i nderuar që u njoh pasi mori fjalën se ai u nominua muajin e kaluar për Performancë të jashtëzakonshme nga një aktor mashkull në një serial komedi, nominimi i tij i parë në “SAG”.

Steve dhe unë kemi një histori të gjatë dhe Selena është një shtesë e shkëlqyer e shfaqjes.

Jo vetëm që Martin fitoi një nominim, ai gjithashtu do të konkurrojë kundër Steve në të njëjtën kategori.

Mendoj se të gjithë yjet u rreshtuan në drejtimin e duhur për të bërë diçka që njerëzit donin ta shihnin, dhe u pëlqeu ta shihnin dhe vazhdonin të dëshironin ta shihnin, për komedinë dhe gjithashtu misterin e saj.

Nathan Lane do të portretizojë personazhin Teddy Dimas edhe një herë, ndërsa Tina Fey gjithashtu ka nënshkruar për të luajtur si Cinda Canning.