Celebrities Gossip Showbiz

Pasi konfirmoi romancën e saj me muzikantin e njohur, Billie Eilish shihet më e lumtur se kurrë!

Billie Eilish tregoi pamjen e saj pas një seance në palestër në Los Angeles të mërkurën, mes romancës së saj të re me Jesse Rutherford. Artistja e talentuar e muzikës, 20 vjeçe, e mbajti pamjen e saj të thjeshtë dhe të rastësishme teksa shfaqi fizikun e saj të tonifikuar pas një stërvitje të shpejtë me një mikeshë.

Krijuesja e shumë hiteve dukej se ishte në humor të mirë, vetëm disa ditë pasi ylli fitues i çmimeve konfirmoi romancën e saj me këngëtarin e The Neighborhood, Jesse, 31 vjeç. Këngëtarja e “Everything I Wanted” u fotografua e veshur me një palë pantallona të shkurtra palestër Nike, duke treguar këmbët e saj të tonifikuara.

Ajo i kombinoi pantallonat e shkurtra me një bluzë atletike të zezë me mëngë të gjata. Billie i shtoi look-ut çorape të zeza të cilat ishin pjesërisht të mbuluara nga çizme të mëdha dhe të trasha. Flokët e saj ishin hedhur lart në një formë të çrregullt dhe të mbuluar me një kapele të zezë.

Një çantë shpine e vogël ishte e varur mbi supe për të mbajtur disa sende që i duheshin në palestër. Billie Eilish konfirmoi romancën e saj të re me muzikantin Jesse Rutherford gjatë një shfaqjeje shumë publike të dashurisë në Los Anxhelos të martën në mbrëmje, pas më shumë se një javë spekulimesh të furishme në lidhje me jetën e saj romantike.