Celebrities Gossip Showbiz

Pizhamet e djalit të Kylie Jenner mund t’i blini lehtësisht në Amazon!

Fustani i shumëpërfolur i Kylie Jenner-it me luan mund të jetë një dizajn mjaft i shtrenjtë, por pizhamet me printe peshkaqeni të djalit të saj mund të jenë tuajat me një çmim mjaft të volitshëm. Kur ndau fotot e saj të para në Instagram të fytyrës së foshnjës, i cili quhet Aire javën e kaluar, themeluesja e “Kylie Cosmetics” publikoi disa foto të ëmbla të vogëlushit me një palë pizhame të printuara nga marka “Posh Peanut”.

Dhe ndryshe nga shumë prej veshjeve të famshme të anëtarëve të familjes së tij, pizhamet e pambukta të Aire-it janë në dispozicion në Amazon për më pak se 50 dollarë. Kompleti Posh Pizhame Unisex Peanut kushton 40 dollarë dhe vjen në një sërë madhësish për foshnjat, të vegjlit dhe fëmijët. Ai është i disponueshëm në versionet e printuara me peshkaqenë dhe kamionë, por përveç kësaj ka edhe një sërë modelesh të tjera.

Seti i butë për gjumë është gjithashtu një ndër produktet më të preferuara të blerësve, me një vlerësim prej 4,5 yjesh dhe me mbi 380 komente. Duket se Jenner është një adhuruese e pizhameve të printuara për të gjithë familjen, pasi më parë ajo ishte përshtatur me vajzën e saj tashmë 4-vjeçare, Stormi, në PJ me temë Grinch dhe kungull nga Hanna Andersson.

Dollapi i më të voglit të saj nuk mund të blihet i gjithë në Amazon. Pak kohë më parë, ylli i shfajqes televizive ndau një video të arushit prej pelushi nga  Louis Vuitton që kushton  9000 dollarë dhe koleksionit të gjerë të atleteve në mars. Ndoshta Aire së shpejti do të ndjekë hapat e modë të motrës së tij, pasi Stormi tashmë ka shkuar është bërë një ‘influence’ e vogël.

Ajo ka blerë një çantë Louis Vuitton që kushton  1,180 dollarë dhe e ka kombinuar atë me fustanin e markës “Mugler”, të cilin e kishte kombinuar me nënën e saj. Jenner e mirëpriti Aire-n me të dashurin e tij të ri Travis Scott në shkurt, por priti deri në këtë muaj për të treguar fytyrën e tij në Instagram. Postimi shërbeu gjithashtu si një njoftim për emrin e vogëlushit, pasi ajo fillimisht zbuloi se e kishin quajtur ‘Wolf’, përpara se të vendosnin ta ndryshonin atë një muaj më vonë.