Celebrities Love & Sex Showbiz

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas festojnë ‘Holin’ e tyre parë si prindër në Festivalin e Ngjyrave në oborrin e shtëpisë!

Priyanka Chopra Jonas dhe Nick Jonas po mbajnë gjallë disa tradita shumëngjyrëshe të familjes në vitin e tyre të parë të prindërimit. Çifti festoi ‘Holin’ të premten me një Festival të Ngjyrave në oborrin e shtëpisë, duke ndarë disa foto dhe video të grupit të miqve të tyre të lyer me pluhur me ngjyrë. Pushimi erdhi vetëm disa javë pasi ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë, përmes një surrogate në janar. Ajo shkroi në rrjetin e saj social Instagram se:

Të jesh në gjendje të gjesh pak gëzim në një kohë kur bota ndihet kaq e frikshme është një bekim i tillë. Gëzuar ‘Holi’-n të gjithëve. Faleminderit miqve dhe familjes tonë që luajtën “Holi si Desi”! Ndihem e bekuar.

Ajo dhe Jonas, 29 vjeç, shkëmbyen një puthje në një video të lezetshme, ndërsa u mbuluan me ngjyra të ndryshme, ndërsa Nick Jonas bëri me më shumë ngjyra flokët e saj. Prindërit e rinj festuan ‘Holin’ me miqtë e tyre, duke përfshirë aktorin Jonathan Tucker, duke u veshur me të bardha dhe duke i hedhur qese pluhuri me ngjyra njëri-tjetrit në një oborr të shtëpisë me një pamje të bukur panoramike të Los Angeles. Ata shijuan gjithashtu pak Jowar Dhani Chivda, një pjatë me kokoshka dhe disa ushqime të zakonshme tradicionale që përgatiten gjatë festivalit hindu.

Dyshja e njohur mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë, nëpërmjet një surrogate më 15 janar. Në lidhje me këtë lajm shumë të bukur nuk mund të mos mungonte edhe reagimi i Priyanka-s e cila u shpreh në Instagram duke thënë:

Ne jemi të lumtur të konfirmojmë se kemi mirëpritur një fëmijë përmes një nëne surrogate. Ne kërkojmë me respekt për privatësi gjatë kësaj kohe të veçantë, ndërkohë që fokusohemi te familja jonë.