Celebrities Gossip Showbiz

Puth vajzën 10-vjeçare në buzë, ndjekësit i kthehen keq David Beckham!

David Beckham postoi në Instagram të premten për të ndarë një imazh që tregonte atë duke puthur në buzë vajzën e tij 10-vjeçare Harper. Imazhi shfaqi dyshen duke bërë një shëtitje në park dhe duke ndarë momentin e ëmbël, në një qëndrim sfidues të 46-vjeçarit, i cili është përballur me kritika në të kaluarën për shpërndarjen e imazheve ku shihet duke u puthur me Harper.

Ashtu si me komentet e mëparshme nga fansat, ndjekësit shkuan në seksionin e komenteve për të vlerësuar fotot, me disa që i quanin imazhet të bukura dhe mbronin yllin, ndërsa të tjerë këmbëngulën se ajo ishte shumë e rritur për këtë gjest. David dhe Harper ishin mbështjellë ngrohtësisht në të ftohtin në dy imazhe, me këtë të fundit duke u puthur në buzë. Duke shkuar në seksionin e komenteve, kritikët shkruajnë:

Ajo është një vajzë e madhe dhe tani është koha që ju të ndaloni së puthuri në buzë.

E keqe të puthësh vajzën tënde.

Pavarësisht pasigurisë nga disa, të tjerë ishin më inkurajues për gjestin, me fansat që shkruanin:

E bukur! Por prisni komentet e çuditshme ‘mos e puth fëmijën në buzë’.

Më herët gjatë ditës, mamaja Victoria ndau një imazh të një shënimi të ëmbël që Harper i la çiftit pak para se dyshja baba-bijë të niseshin për shëtitjen e tyre. Në shënimin e ëmbël shkruhej:

Të dashur mami dhe babi, ju dua shumë natën, flini mirë ju dua. Shpresoj të keni patur një darkë të këndshme. Ju dua me gjithë zemrën time. Me dashuri Harper.