Showbiz

Renis Gjoka publikon foton e ëmbël me të bijën

Këngëtari shumë i dashur i publikut Renis Gjoka para disa muajsh u bë baba për herë të parë dhe kjo ishte një surprizë edhe për fansat e tij.

Ylli i muzikës rrok dhe ish-trajneri i “The Voice Kids Albania”, herë pas herë publkon foto të vogëlushes së tij Aura dhe kjo e fundit ngjason më së miri me ato kartolinat e ëmbla të Krishtlindjes.

Këngëtari ka publikuar në rrjetin social Instagram një selfie me vajzën e tij ku kjo e fundit duket mjaft e buzëqeshur pranë babait të saj.