Celebrities Gossip Showbiz

Rita Ora bëhet nostalgjike në postimin e fundit!

Rita Ora është një nga artistet me origjinë shqiptare më të dashura në të gjithë botën. Ylli i muzikës ka ndërtuar një karrierë shumë të suksesshme dhe numëron fansa në të gjithë botën. Ndërkohë, Rita Ora shfaqi pamjen e saj të mrekullueshme teksa pozoi për një seri fotosh mahnitëse me bikini gjatë një udhëtimi në Utah të dielën.

Këngëtarja dukej e tepër e bukur me një palë rroba blu të errët teksa pozoi për një fotosesion mahnitës në shkretëtirë. Ylli i muzikës i la flokët e saj bionde t’i binin poshtë shpatullave, ndërsa kishte veshur edhe një kapelë me vija. Rita ndau gjithashtu disa foto të tjera, duke përfshirë një ku veshi një fustan leopardi pa shpinë.

Ylli gjithashtu ka veshur edhe një palë syze dielli dhe e ka kompletuar look-un me një bandanë. Rita ndau gjithashtu një foto të saj të herës së fundit që ishte në Utah, ku kishte një pamje më të zakonshme me një bluzë kremi dhe pantallona të ngjashme.

Ndërkohë, Rita ka kaluar kohë në studion e regjistrimit gjatë procesit të prodhimit të albumit të saj të tretë të plotë. Ajo konfirmoi se ishte duke punuar në një album të tretë gjatë një interviste të vitit 2019 me Marie Claire. Albumi i saj i dytë i plotë, Phoenix, u vu në dispozicion të fansave të saj në vitin 2018, dhe gjithashtu mori një pritje të ngrohtë kritike.