Celebrities Gossip Showbiz

Rregulli i pashkruar pas një ndarjeje! Jo vetëm Gigi Hadid, por edhe Zayn Malik vjen me një ndryshim në ‘look’…

Zayn Malik tërhoqi vëmendjen e fansave të premten pasi postoi një selfie të rrallë në postimin e tij në Instagram, me një mjekër të re të madhe. Ish-ylli i “One Direction”, i cili mbushi 29 vjeç të mërkurën, dukej shumë ndryshe në foto teksa mbante syze dielli.

Këngëtari duket se ka bërë një transformim rrënjësor pas ndarjes së tij nga Gigi Hadid, teksa ai tregoi flokët e tij më të gjatë dhe mjekrën në foto. Ai kishte veshur një xhaketë lëkure, e cila e shfaqi plotësisht qafën e tij me tatuazhe. Fansat shkuan në Twitter në seksionin e komenteve të fotos për t’i bërë komplimente Zayn.

Shikoni përkufizimin e bukurisë.

Ne të duam, por rruaj atë mjekër.

Ai duhet të heqë mjekrën.

Fotoja vjen pasi ai u pa në një aplikacion takimesh me vajza të kolme, tre muaj pasi u nda nga modelja Gigi. Ai iu bashkua faqes e cila e përshkruan veten si një platformë për njerëzit me forma të kolme për të gjetur dhe shijuar dashurinë. Kujtojmë, se ndarja e Zayn dhe Gigi erdhi vetëm pak kohë më parë, duke shkaktuar trishtim në fansat e çiftit. Për shumë gjatë, ata ishin një nga çiftet më të dashura, dhe fansat ishin të panumërt për familjen e përbërë nga Zayn, Gigi dhe vogëlushja e tyre.

Vlen për t’u theksuar se Zayn duket se ka ndjekur shembullin e Gigi. Gjatë një periudhe reflektimi ajo ka vendosur të ndryshojë modelin e flokëve. Diçka të tillë zgjedhin ta bëjnë shpesh vajzat pas një ndarjeje, si një mënyrë për të nisur një jetë të re me një pamje të re. Modelja 26-vjeçare është shfaqur me një pamje krejtësisht ndryshe, duke postuar disa foto në Instagram me balluke dhe flokë të lyer në ngjyrë ndryshku.