Celebrities Gossip Showbiz

Sezoni i tretë i “The Kardashians” nis me deklarata të forta, Kim Kardashian është shtatzënë?

Në videon e fundit të postuar në rrjetin social Instagram nga sezoni i tretë i “The Kardashians”, Kim Kardashian shfaqet e rrethuar nga motrat dhe mamaja e saj Kris Jenner dhe themeluesja e SKIMS ngacmon se ka “lajme shumë të rëndësishme” për të ndarë.

Kourtney, e cila shoqërohet nga burri i saj bateristi Travis Barker, pyet menjëherë: “Je shtatzënë?”Kim duket e habitur dhe përgjigjet: “Jo”, përpara se të pyesë: “E kujt?” Por përpara se dikush tjetër të flasë, Kim i përgjigjet me tallje pyetjes së saj: “Pesëqind njerëzit me të cilët takohem?”. Sezoni 3 i Kardashian fillon të enjten më 25 maj 2023 në Hulu, ai duhet të përfshijë 11 episode.

Familja që e njihni dhe e doni aq mirë është rikthyer me një serial të ri duke i dhënë akses të plotë në të gjithë jetën e tyre. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall dhe Kylie dalin para kamerës për të zbuluar sekretet pas titujve të mediave online. Nga presioni i jashtëzakonshëm i drejtimit të bizneseve shumëmilionëshe deri te momentet e mbushura me argëtim të lojërave dhe braktisjes së shkollës. Ky serial nuk do të lë asnjë shikues indiferent me këtë histori tërheqëse dhe të sinqertë të dashurisë dhe jetës në qendër të vëmendjes.

Gjithësesi duhet të presim datën e publikimit të sezonit të ri për të zbuluar më shumë.