Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Magazine Showbiz

Si një sirenë! Dalin pamjet nga festa jo e zakonshme e ditëlindjes së Armina Mevlanit

Ditën e djeshme blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ka festuar ditëlindjen e saj. Bukuroshja ka mbushur 30-vjeç dhe duket se në këtë festë është “llastuar” nga miqtë e ngushtë dhe nga familjarët me dhurata dhe surpriza të shumta. Ka qënë vetë ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj urimet e të dashurve si dhe buqetat e mëdha me lule.

Si gjithmonë edhe këtë vit, Armina kishte sjellë një temë mjaft interesante për ditëlindjen e saj. Blogerja zgjodhi jetën nënujore, ku sigurisht ajo ishte sirena e mbrëmjes dhe duhet thënë se tërhoqi shumë vëmendjen me stilin e saj. Armina kishte veshur një fustan të ngushtë, ngjyrë gri dhe me gurë, me të cilin dhe shkëlqeu.

Në festën e ditëlindjes, pranë saj ishin dhe familjarët dhe miqtë, ku shihen duke u argëtuar pa masë.

Rikujtojmë se, Armina së fundmi ka reaguar në llogarinë e saj në “Instagram” ku i përgjigjet ndjekësve të saj kur e pyesin mbi mendimin e saj mbi lajmin e shpalljes së familjes Berisha non-grata nga DASH.