Celebrities Gossip Showbiz

Taylor Swift dhe Travis Kelce u njohen me mblesëri, ai që i ndihmoi ishte aktori i njohur!

Fansat e Taylor Swift po spekulojnë se aktori Jason Sudeikis mund të ketë luajtur rolin e kupidit ose më saktë të mblesërisë për yllin e popit dhe lojtarin e NFL, Travis Kelce. Kelce së fundmi zbuloi në një intervistë për revistën WSJ se u ndihmua nga një i njohur për të tërhequr vëmendjen e Swift. Teksa identiteti i këtij “kupidi” nuk u zbulua, fansat besojnë se mund të jetë Sudeikis, i cili është një vendas i Kansas City dhe një tifoz i madh i Chiefs.

Gjatë një interviste të fundit me Hollywood Reporter, Sudeikis përmendi pjesëmarrjen e një prej koncerteve të Swift në Kansas City në të njëjtën kohë me Kelce. Për më tepër, ai u fotografua duke u shoqëruar me Swift vetëm një javë më vonë, duke i bërë fansat të besojnë se ai mund të ketë dhënë disa sugjerime për të ndezur një romancë mes tyre.

Edhe pse Sudeikis nuk e konfirmoi rolin e tij si mblesëri, ai shprehu mirënjohjen ndaj Swift për vizitën në vendlindjen e tij dhe mbështeti marrëdhënien e saj me Kelcen, duke e quajtur atë të bukur. Për më tepër, fansat vunë në dukje prova shtesë të mbështetjes së Sudeikis për marrëdhënien e Swift dhe Kelce. Në shtator, kur Swift mori pjesë në lojën e saj të parë Chiefs, Sudeikis pëlqeu një video në Twitter që tregonte këngëtaren duke qëndruar përkrah nënës së Kelces. Kjo nxiti më tej spekulimet se Sudeikis mund të ketë luajtur një rol në bashkimin e të dyve.

Teksa as Swift dhe as Kelce nuk i kanë konfirmuar thashethemet, fansat vazhdojnë të spekulojnë për përfshirjen e Sudeikis në romancën e tyre. Afërsia e aktorit me Swift dhe Kelce, së bashku me mbështetjen e tij për marrëdhënien e tyre, i ka bërë fansat të besojnë se ai mund të ketë luajtur ‘kupidin’ në prapaskenë.