Celebrities Gossip Love & Sex

Pas ndarjes nga Harry Styles, aktorja Olivia Wilde gjen mbështetje tek ish-bashkëshorti i saj!

Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis mund të kenë kaluar një betejë të ashpër për kujdestarinë e fëmijëve, por ish-çifti u pa duke u përqafuar me njëri-tjetrin në Los Angeles fundjavën e kaluar. Aktorja e njohur, e cila së fundmi i dha fund lidhjes me yllin britanik të popit, Harry Styles, është parë duke shkëmbyer një përqafim me ish-partnerin e saj.

Styles dhe Wildeishin në një lidhje pasi ajo u nda me Sudeikis dhe vazhdoi të drejtonte filmin ‘Don’t Worry Darling’. Edhe pse ka zëra që sugjerojnë se Wilde la yllin e ‘Ted Lasso’ për ish-yllin e One Direction, ajo i mohoi të gjitha spekulimet për këtë në muajin shtator. Ajo u shpreh në atë kohë për Vanity Fair se:

Ideja e plotë e thashethemeve që lashë Jason për Harry-n janë krejtësisht të pasakta. Marrëdhënia jonë ka përfunduar shumë kohë përpara se të takoja Harry-n. Si çdo lidhje që përfundon, ajo nuk përfundon brenda natës. Fatkeqësisht, Jason dhe unë patëm një rrugë shumë të vështirë dhe zyrtarisht i dhamë fund marrëdhënien drejt fillimit të pandemisë. Ne po rrisnim dy fëmijë gjatë izolimit, kështu që u bëmë bashkë prindër gjatë asaj kohe. Sapo u bë e qartë se bashkëjetesa nuk ishte më e dobishme për fëmijët, u bë gjëja përgjegjëse, sepse ne mund të ishim prindër më të mirë si miq që jetonim në shtëpi të ndryshme.

Wilde vazhdoi të shpjegoi se ajo i di mirë arsyet që çuan në ndarjen e saj me Sudeikis.

Shumë njerëz u tronditën për mua. Fatkeqësisht, nuk isha aq e tronditur. Ka një arsye që nuk qëndrova në atë marrëdhënie. Fatkeqësisht, kjo ishte në përputhje me përvojën time të marrëdhënies. Kështu që unë isha ndoshta më së paku e tronditur. Por gjithashtu isha thellësisht e trishtuar prej tij – dhe e shqetësuar prej tij në shumë mënyra. Unë e di se u desh një sasi e jashtëzakonshme energjie për të hyrë në atë dhomë. U desh një sasi e madhe paramendimi. Dhe unë do t’ju them, ka shumë mënyra të tjera për ta bërë këtë. Unë nuk jam dikush që jetoj e fshehur. Nëse ajo përvojë nuk do të kishte qenë publike, nuk do të kisha folur kurrë për të, sepse kurrë nuk do të doja që fëmijët e mi ta dinin se kjo ka ndodhur. Fatkeqësisht, ata do ta dinë se ka ndodhur.

Ndërkohë, një burim i tha ‘Page Six’ se nuk ka mbetje hatri apo inate mes Wilde dhe Sudeikis pas ndarjes së tyre.