Celebrities Gossip Showbiz

Të bërtitura me tone zëri deri në ekstrem, Erjola shpërthen keq ndaj Meritonit!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Mbrëmjen e djeshme pas mbarimit të prime-t, banorët kanë qenë shumë të nervozuar e ndër debatet e të bërtiturat nuk kanë munguar edhe gjestet e papërmbajtshme. Një ndër to ka qenë edhe Erjola, e cila edhe pse tashmë njihet për reagimet e saj mbrëmjen e djeshme ka shpërthyer me tone shumë të larta zëri ndaj Meritonit dhe është bërë shumë virale në rrjet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Mbrëmjen e djeshme Françeksa teksa mbante një gotë vere në dorë, duke u shprehur me mllef ndaj fjalëve të Heidit për të, ka përplasur nga inati gotën në tokë, ku ciflat e saj janë shpërdarë dhe kanë prekur Julin, i cili fatmirësisht nuk u lëndua.