Celebrities Gossip Showbiz

Tifozja më seksi e Kupës së Botës, Ivana Knoll: “Dikush më ka detyruar të krijojë një llogari në OnlyFans…”!

Tifozja më seksi e Kupës së Botës, Ivana Knoll, ka pohuar se dikush është përpjekur ta detyrojë të krijojë një llogari në OnlyFans. Modelja kroate, Knoll, u bë një sensacion i internetit gjatë Kupës së Botës 2022 në Katar, pasi fotografitë e ndryshme të saj të veshura me veshje zbuluese në ngjyrat e vendit u bënë virale gjatë turneut.

Ish-Miss Kroacia ka me miliona ndjekës në Instagram dhe është fotografuar me disa nga emrat më të mëdhenj në të gjithë sportin, duke përfshirë Erling Haaland, Shaquille O’Neal dhe ish-kampionin e Formula 1, Fernando Alonso. 31 vjeçarja ka konfirmuar se do të shkojë në Gjermani për Euro 2024, me Kroacinë që konkurron në Grupin E së bashku me Spanjën, Italinë dhe Shqipërinë.

Por përpara turneut, Knoll ka zbuluar se për shkak të vështirësive në Instagramin e saj, ajo duhej të refuzonte kërkesën e dikujt për të krijuar një llogari në OnlyFans. Në një postim në Instagram, ajo tha:

Nuk e di nëse e keni vënë re, por Instagram po raporton gjithçka që unë postoj. Dikush është prapa, i cili po përpiqet të më detyrojë të krijojë një llogari në OnlyFans, por më lejoni t’jua them këtë, unë kurrë nuk do të krijoj një OnlyFans.