Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

U nda nga Dani Alves dhe u takua me futbollistin Achraf Hakimi? Regon për herë të parë Joana Sanz!

Së fundmi, në disa media u përfol se si Achraf Hakimi dhe Joana Sanz ishin takuar në një klub nate në Madrid. Lajmi është bërë i ditur nga Alexia Rivas në programin Ya es mediodia, i cili ka bërë bujë të madhe, pasi nëse është e vërtetë do ta vendoste Sanz në një situatë shumë të komplikuar për shkak të problemeve mes ish-partnerit Dani Alves dhe mbrojtësit të djathtë të PSG-së.

Modelja vendosi t’u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram dhe njëri prej tyre donte të konfirmonte thashethemet e dëgjuara në shtyp nëse ajo ishte në lidhje me Achraf Hakimi, futbollisti i PSG-së i cili aktualisht akuzohet për një përdhunim të dyshuar.

Unë nuk e kuptoj sëmundjen e turbullt të këtij vendi. Çfarë mungesë respekti keni. Ju vazhdimisht i kaloni kufijtë me ligësinë tuaj krijuese. Unë nuk e njoh atë dhe nuk e kam parë kurrë në jetën time.

Përveç kësaj, ajo u pyet edhe për kalimin në Madrid dhe mundësinë që kjo të kishte lidhje me një ultimatum nga familja e Alves, e cila i kërkoi asaj të nënshkruante një kontratë konfidencialiteti për të qëndruar në shtëpinë që ndante me lojtarin.

Tashmë po e konsideroja për shëndetin tim mendor që të lëvizja. Nevoja për të filluar nga e para diku tjetër. Më pas m’u paraqitën mundësi shumë të forta pune dhe vendosa të lëvizja menjëherë.