Celebrities Gossip Showbiz

“U zhveshe dhe ti, na zhgënjeve”, fansat ‘kryqëzojnë’ Nita Latifin për veshjen!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në kujtesën e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Nita Latifi  shumë shpejt do të publikojë këngën e saj të re dhe na ka treguar pak nga ‘look-u’ i saj në videoklip. Ama këngëtarja është ‘kryqëzuar’ nga fansat e saj, të cilët nuk e kanë pëlqyer veshjen e saj, ku shihet me një triko dhe pa reçipeta poshtë saj. Sipas tyre Nita ka bërë një ndryshim nga një vajzë me veshje serioze në veshje ekstravagante, duke u përpjekur të ekspozojë trupin e saj.

Nite çka është kjo kështu!!!! , Përnjëherë u zhveshe”, “Me këtë veshje e paske knaq krejt”, “I paske ra vetit msysh pak. Qka t gjet, boll mirë ishe. Merre veten me te mirë pak, zhveshja nuk t bon ma t mire as si njeri as si artiste…m zhgënjeve

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nita Latifi (@nitalatifii)

Zhaklin Lekatari së fundi ka habitur ndjekësit teksa gjatë një vizite të saj në beograd ka postuar një foto të flamurit të Serbisë dhe ka shkruar se ndihet e sigurt aty ku nuk ka shqiptarë. Ish-banorja Nita Latifi e ka ripostuar këtë dhe ka reaguar.