Celebrities Gossip Showbiz

Victoria Beckham bëhet nostalgjike dhe rikrijon kërcimin nga Spice Girl!

Victoria Beckham bëri një lëvizje nga hiti Stop i Spice Girls të vitit 1997, teksa ndau pamjet në prapaskenë nga paraqitja e saj në Watch What Happens Live. Dizajnerja e modës, 48 ​​vjeçe, dëshmoi se e mbante ende rutinën e saj teksa kërcente në pistë ndërsa priste që kamerat të dilnin me mikpritësin, Andy Cohen, dhe të ftuarën tjetër, Anne Hathaway.

Duke ndarë pamjet në Instagram të hënën mbrëma, ajo shkroi:

Shpresoj t’ju pëlqejë kërcimi im. Na ndiqni sonte!

Gjatë kohës së saj në program, ajo zbuloi se veshjet e zeza prej lëkure që kishte veshur me bashkëshortin David në vitin 1999 ende e ‘ndjekin’ atë edhe sot e kësaj dite. Ish-këngëtarja e bëri të qartë gjithashtu se nuk ka asnjë shans real për një ribashkim të Spice Girls me ish-shoqet e saj të grupit Emma Bunton, Mel C, Geri Halliwell dhe Mel B.

Një nga pamjet shfaqnin kostumet e të zeza prej lëkure që Victoria dhe bashkëshorti i saj kishin veshur për festën e tyre të Vitit të Ri të Mijëvjeçarit në vitin 1999. “Unë ende… dua të them se më përndjek. Më ndjek, por më pëlqen”, tha ajo për veshjen. “Ishte vapë. Ne kishim veshur Gucci. Ishte një darkë Versace, e cila është e papërshtatshme në vetvete”.