Celebrities Gossip Showbiz

Xhiroi të ëmën në skena intime gjatë një filmi, djali i Elizabeth Hurley tregon ndjesitë e tij!

Modeli dhe regjisori i njohur Damian Hurley ka treguar së fundmi se për të ka qenë krejtësisht normale të drejtonte skenat seksuale të nënës së tij, Elizabeth Hurley. 31 vjeçari bëri bujë vitin e kaluar kur u zbulua se nëna e tij, e njohur për rolet e saj në “Austin Powers: International Man of Mystery”, “Bedazzled” dhe “Gossip Girl”, u shfaq në filmin e tij të ri, duke interpretuar skena intime me një grua tjetër.

Historia ka të bëjë me një grua të quajtur Mia, e cila është “përndjekur nga vetëvrasja e shoqes së saj më të mirë, Rebecca”, sipas përmbledhjes së shpërndarë në faqen e internetit të filmit. Faqja thotë:

Me ngurrim, ajo pranon një ftesë nga familja e Rebekës për në shtëpinë e tyre në Karaibe, ku miqtë e saj të kolegjit po mblidhen për të përkujtuar Rebekën në përvjetorin e vdekjes së saj. Në ishull, Mia është rrënuar nga dyshimet se vdekja e Rebekës ka më shumë nga sa duket; gradualisht, ajo mëson se familja e Rebekës dhe secili prej të ftuarve po mbajnë një sekret vdekjeprurës. … Ndërsa më shumë zhgënjime dalin në dritë, Mia e gjen veten të tërhequr në një botë seksi, dyfytyrësie dhe tradhtie.

Kur u shfaqën detajet e filmit të ri, të titulluar “Strictly Confidential”, shumë vunë në dyshim organizimin por Damian, i cili është djali i Elizabeth me producentin e ndjerë të filmit Steve Bing, ka shpjeguar tani pse kjo situatë e çuditshme është normale për ta. Ai tha për The Sunday Times:

E urrej të them se ndihej krejtësisht normale. Nuk e di se çfarë thotë kjo për ne. Po flisja me shumë miq të mi të cilët janë gjithashtu gjenerata e dytë e prindërve në industri. Ata thonë saktësisht të njëjtën gjë: se gjëra për të huajt që mund të duken krejtësisht të çuditshme dhe të jashtëzakonshme, për ne thjesht jemi rritur me këto. 

Ai shtoi se Elizabeth e mësoi atë për seksin në një moshë të re dhe ishte më shumë se një prind për të.