Celebrities Gossip Showbiz

Zbulohet ‘molla e sherrit’ që ndau Tom Cruise nga Elsina Khayrova!

Ylli i filmave aksion Tom Cruise i ka dhënë së fundmi fund lidhjes me trashëgimtaren ruse Elsina Khayrova, kjo sipas burimeve të afërta. Ylli i “Mission: Impossible”, Cruise nisi një lidhje me Khayrovan në fund të vitit të kaluar. Miqtë e tyre kanë bërë të ditur se 61-vjeçari ka përfunduar romancën me trashëgimtaren ruse 36-vjeçare, por që kanë vendosur të qëndrojnë miq pasi jetojnë edhe afër me njëri-tjetrin.Detaje të reja janë shfaqur në lidhje me ndarjen dhe ish-burri i Khayrova thuhet se ishte në qendër të saj.

Khayrova ndan një djalë dhe një vajzë nga martesa e saj e mëparshme me oligarkun rus dhe tregtarin e diamanteve, Dmitry Tsvetkov. Pasi filluan të qarkullonin lajmet për Cruise dhe ish-gruan e tij, Dmitry foli për mediat. Ai madje i tha DailyMail se donte që Cruise ta luante atë në një film derisa të fillonte të dilte me të.

Tsvetkov madje i ofroi këshilla yllit të “Top Gun” duke i shprehur se:

Pavarësisht se me këdo që është, Tom Cruise apo këdo tjetër, ata duhet të jenë të vetëdijshëm se asaj i pëlqejnë gjërat më të bukura në jetë dhe ka shije të shtrenjta dhe luksoze. Tom duhet t’i mbajë sytë dhe portofolin e tij të hapur.

Thuhet se biseda e tij është ajo që i dha fund romancës. Një burim i tha Page Six se ekipi i Cruise ishte i shqetësuar, pasi aktori është tepër privat. Së fundmi bëhet me dije se Cruise, ka arritur një marrëveshje me Warner Bros për të luajtur në film.. Si rezultat i marrëveshjes, Cruise dhe kompania e tij e prodhimit do të kenë zyra në Warner Bros, Discovery në Burbank. Projektet specifike brenda partneritetit nuk janë shpallur ende. Cruise do të vazhdojë me ekskluzivitetet e tij ekzistuese, siç është seria e gjatë “Mission Impossible” me Paramount Pictures. Pjesa tjetër e “Mission Impossible” është planifikuar për vitin 2025.