Celebrities Gossip Showbiz

Zhaklin Lekatari jep sqarimin e saj për mesazhet që kanë qarkulluar, por çfarë masash mori ‘Vëllai i Madh’ për opinionisten?

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Vetëm pak më parë ka nisur ‘Prime-i’ i mbrëmjes së sotme dhe që në fillim Arbana ia ka dhënë fjalën opinionistes, Zhaklin Lekatarit për të pasur mundësi për të sqaruar për të gjithë shikuesit mesazhin që qarkulloi në rrjete sociale, ku Zhaklina është shprehur se ka marrë shantazim nga burri i Olta Gixharit. Zhaklina sqaroi se biseda kishte marrë një tjetër kontekst.

Dua tju kërkoj falje të gjithë personave që kam përmendur në atë mesazh edhe vetes time. Një bisedë e imja që mendoja se e kam bërë me persona të besuar nuk ka qenë ashtu. Është prerë dhe nxjerrë nga konteskti dhe është shpërndarë në të gjitha mediat. Edhe njëherë dua t’ju kërkoj falje.

Ama për këtë situatë produksioni ka marrë një vendim, ku për të qenë në gjykime më të ftohtë dhe të paanshëm, opinionisti Arbër Hajdari do t’i bëj gjithmonë komentet për lojën e Oltës dhe Zhaklina jo.