Showbiz

A i kanë dhënë fund lidhjes së tyre Fero dhe Arbenita?!

Reperi kosovar duket se i ka dhënë fund lidhjes me Arbenita Ismajlin.

Ai e ka konfirmuar këtë me anë të një postimi në Insta Story ku shkruan-“U zgjova këtë mëngjes,  përshëndetje vajza nga sot jam single”.

Pavarësisht deklaratës së Feros,  çifti akoma nuk i kanë hequr fotot me njëri-tjetrin. Sa i përket modeles ajo ende nuk ka reaguar në rrjetet sociale.