Celebrities Gossip

Adele është fejuar edhe ne nuk dimë gjë?!

Adele mund të ketë mbajtur një unazë të madhe në gisht, por ajo nuk po konfirmon apo mohon thashethemet për fejesë. Ndërsa në shfaqjen e Graham Norton të premten, këngëtarja 33-vjeçare u tregua e turpshme dhe u vendos në siklet në lidhje me spekulimet se ajo është fejuar me të dashurin Rich Paul.

Prezantuesi i emisionit vuri në dukje diamantin masiv në gishtin e saj të unazës së majtë që ajo u pa duke e vendosur për herë të parë në “BRIT Awards” në fillim të kësaj jave dhe normalisht që ai e ngacmoi Adele për rëndësinë e saj. Duke iu referuar bizhuterisë së saj, ajo tha:

Sikur do t’i tregoja dikujt nëse isha apo nuk isha. Megjithatë është e bukur, apo jo?

Norton theksoi se, për një vëzhgues të rastësishëm, Adele duket se është e fejuar. Ajo më pas lëshoi ​​një të qeshur dhe tha, “Mirë”, si përgjigje.

Adele debutoi për herë të parë me unazën e diamantit në formë dardhe në eventin e “BRIT Awards” të së martës, ku fitoi këngën e vitit për megahitin e saj “Easy on Me.” Meteori i vogël i ulur bukur në gishtin e unazës shkaktoi shumë bujë tek fansat në mediat sociale, me shumë duke spekuluar se këngëtarja ndoshta po zbulon se është fejuar me të dashurin e saj, agjentin sportiv Rich Paul. Një përfaqësuese e bizhuterive të famshme Lorraine Schwartz konfirmoi se Adele mban një unazë nga koleksioni i stilistit.

Adele konfirmoi thashethemet në shtator kur ajo shfaqi Paul në një seri fotografish në Instagram pasi e shoqëroi atë në dasmën e yllit të NBA-së, Anthony Davis dhe Marlen P në Los Angeles. Ajo e mbajti të thjeshtë mbishkrimin me një emoji me zemër të kuqe.

15-herë fituesja e Grammy-t foli hapur për marrëdhënien e tyre në “Vogue” dhe “British Vogue” për kopertinat e tyre të nëntorit 2021. Në fillim të këtij muaji, ajo me sa duket mbylli  dhe iu dha fund spekulimeve se ata u ndanë.