Celebrities Gossip Showbiz

‘Albumi i divorcit’, Kelly Clarkson vjen me një surprizë për të gjithë fansat e saj!

Kelly Clarkson do të detajojë gamën e emocioneve që përjetoi gjatë divorcit të saj të dhimbshëm nga Brandon Blackstock në albumin e saj të ardhshëm në studio. Këngëtarja, 40 vjeçe, filloi të shkruante për ndarjen e saj menjëherë, por ishte e pasigurt nëse do ta publikonte ndonjëherë për shkak të gjendjes shpirtërore të zemëruar në të cilën e kishte shkruar, tha ajo për Variety. Por tani fansat më në fund do të mund të dëgjojnë nga vetë Kelly për thyerjen e zemrës në albumin e saj të parë në pesë vjet, i cili do të publikohet vitin e ardhshëm.

Kur unë dhe ish-i im u ndamë për herë të parë, pati shumë emocione.

Ishte e vështirë. Producenti im dhe unë ishim duke qeshur dje sepse thashë, “Të kujtohet ajo kohë që shkruanim 25 këngë në javë?”. Shumë prej tyre janë ato që janë në album. Unë kam shkruar shumicën e këtyre pothuajse dy vjet më parë.

Pastaj i thashë vetes sime: “Nuk mund të flas për këtë derisa ta kem kaluar”, dhe thjesht u desh pak kohë për ta bërë këtë. Kjo është një nga arsyet që ne kemi bërë shumë gjëra për Krishtlindje gjatë dy viteve të fundit, sepse unë thashë: “Epo, kjo është e lumtur!”