Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Atalanta Kërçyku flet për herë të parë mbi raportin me Stresin

Një marrëdhënie që është komentuar përgjatë gjithë verës ishte ajo e reperit Stresi dhe modelen që ka fituar “Miss World Albania” në vitin 2019, Atalanta Kërçyku.

E ftuar ditën e sotme në Live From Tirana, bukuroshja zbuloi për herë të parë detaje rreth këtij raporti. Në media kanë qarkulluar disa foto ku ajo dhe Stresi shihen pranë njëri-tjetrit në ditëlindjen e reperit por dyshja kanë mohuar gjithçka.

“Unë nuk kam asnjë raport me Stresin. Atë njeri e kam parë vetëm 2 herë gjatë jetës sime. Herën e parë në një koncert dhe për herë të fundit gjatë ditëlindjes së tij në qeshor. Fotoja ishte një screenshot i një momenti kaq të parëndësishëm saqë është qesharake” -tha ajo.

Në komentet e shumta që qarkulluan në media, u tha se reperi ka hedhur poshtë historinë e tij me Keisi Bezhanin për t’ju hedhur në krah bjondes bukuroshe.