Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears i kërkon falje publike Justin Timberlake!

Ylli i muzikës pop Britney Spears i ka kërkuar falje Justin Timberlake për gjërat që ka shkruar për të në autobiografinë e saj. 42-vjeçarja në një postim në Instagram u shpreh se i vinte keq nëse kishte ofenduar ndonjë nga njerëzit për të cilët me të vërtetë kujdeset, duke e shoqëruar së bashku me një klip të Justin Timberlake duke kënduar në Saturday Night Live.

Spears botoi librin e saj, The Woman In Me, në tetor, ku zbuloi se kishte bërë një abort ndërsa ishte në lidhje me këngëtarin. Në postim, ajo shkroi:

Dua të kërkoj falje për disa nga gjërat për të cilat kam shkruar në librin tim. Nëse kam ofenduar ndonjë nga njerëzit të cilët vërtet i kam përzemër, më vjen shumë keq. Unë gjithashtu doja të them se jam i dashuruar me këngën e re të Justin Timberlake ‘Selfish’ Është shumë e mirë dhe si ndodh që sa herë që shoh Justin dhe Jimmy së bashku unë qesh kaq shumë?

Spears ishte 17-vjeçe kur nisi lidhjen me Justin Timberlake në 1999 pasi u takuan në Mickey Mouse Club.

Dyshja ishin bashkë deri në vitin 2002. Britney e përshkroi abortin si një nga gjërat më të dhimbshme që ka përjetuar ndonjëherë. Spears ka dy fëmijë me reperin dhe balerinin Kevin Federline. Ndërkaq, këngëtarja po feston një tjetër moment historik në rrugëtimin e saj. Libri “The Woman In Me” i Spears ka shitur mbi dy milionë kopje në SHBA. Shifrat e kombinuara të shitjeve përfshijnë formatet me kapak të fortë, audio-libër dhe ebook. “Libri im ka shitur zyrtarisht mbi 2 milionë kopje në SHBA. Faleminderit të gjithë fansave që më kanë mbështetur mua dhe historinë time. Ju dua të gjithëve”,-tha Spears në një deklaratë.