Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears shfaqet më e ‘shfrenuar’ se kurrë, në një kërcim provokues me…

Britney Spears hoqi unazën e saj të martesës edhe një herë mes vështirësive të përfolura martesore me bashkëshortin e saj, Sam Asghari. Këngëtarja e “Toxic” e cila ka jetuar jetën e saj më të mirë gjatë pushimeve me mikun dhe menaxherin e saj prej shumë kohësh, Cade Hudson postoi në Instagram të premten një video të të dyve duke kërcyer me “Blurred Lines” dhe Guns të Robin Thicke. “Sweet Child O’ Mine” nga N’ Roses.

Megjithatë, unaza e martesës së Spears nga Asghari, 29 vjeç, mungonte dukshëm pasi ajo më pas ushqeu Hudson një mollë, i hodhi një kokërr rrush në gojë dhe më pas u rrotullua në rrathë në montazhin e videos. Në mes të pushimeve të tyre, Spears tregoi figurën e saj në një palë bikini me fije rozë dhe jeshile, të cilën e kombinoi me një fund me fije leopardi dhe një kapele plazhi.

Çifti fillimisht ndezi dyshime martesore kur të dy Spears, 41 vjeçe dhe Asghari u fotografuan pa unazat e martesës gjatë javës së kaluar. Megjithatë, përfaqësuesi i Asghari i mbylli thashethemet dhe i tha ekskluzivisht Page Six të Premten se modelja hoqi unazën vetëm sepse ishte duke filmuar një film.

Përfaqësuesi gjithashtu sqaroi se Asghari nuk mori pjesë në arratisjen e ëndërruar për shkak të një projekti pune. Çifti i cili ishte në lidhje që nga viti 2016 u martuan në qershor 2022 para disa miqve të tyre duke përfshirë Madonna, Paris Hilton, Drew Barrymore dhe Selena Gomez.

Që atëherë, çiftit i është dashur të mohojnë disa akuza të bëra ndaj lidhjes së tyre, duke përfshirë se Asghari po “kontrollon” këngëtaren. Ai u përgjigj kundrejt atyre pretendimeve:

Gruaja ime është në kontroll të plotë të jetës së saj dhe do të vazhdojë të marrë të gjitha vendimet që përfshijnë kujdesin e saj pavarësisht nga rrethanat.

Asghari i bëri jehonë dashurisë së tij për gruan e tij kur ai ndau një foto në ditën e dasmës, ku të dy u puthën në një karrocë me kuaj në ditën e Shën Valentinit.