Celebrities Gossip Showbiz

Çfarë po sjellin Klea Huta dhe Elgit Doda?

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe vitin që lamë pas u bënë prindër për herë të parë të vogëlushit Krid. Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm.

Së fundmi me anë të një postimi në rrjete sociale, Klea na ka treguar se me partnerin e saj, i cili njëkohësisht është edhe një producent shumë i suksesshëm po punojnë me një muzikal, teksa ajo shfaqet duke regjistruar në studio muzikore. Mesa duket dyshja do ta sjellin si një projekt të madh, pasi Klea ka pyetur ndjekësit e saj nëse e kanë parë ‘High School Musical 2’.

Teksa para pak ditësh, bukuroshja ka qenë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel me humor ka treguar se tashmë bashkëshortin e saj, Elgitin ia ka marrë Romeo dhe Donaldi.

Nuk po e shoh në shtëpi unë e shkreta. Po e sheh Romeo dhe Donaldi më shumë se unë. Ai dhe unë kemi zgjedhur të rrimë me njëri-tjetrin në profesionin që kemi. Ne që në fillim, Giti punonte deri vonë në studio, besimi ka qenë i  konsoliduar. Ja kam lënë gjithë lirinë time. Kontrolli e shkatërron martesën.