Celebrities Gossip Showbiz

E akuzuan se ka ndryshuar për shkak të Kim, Pete Davidson mohon akuzat!

Pete Davidson iu kundërpërgjigj pretendimeve që miqtë e tij janë të shqetësuar se ai ka ndryshuar nga e dashura e tij Kim Kardashian dhe është kthyer në një “robot”. Ylli i “Saturday Night Live” është në lidhje me yllin e “Keeping Up With The Kardashians” që nga tetori i vitit 2021 dhe dy të dashuruarit duken më të lumtur se kurrë.

Por pas raportimeve që miqtë e tij janë të shqetësuar se ai po ndryshon pasi ai bën plane të heqë dorë nga jeta e tij në Nju Jork si dhe nga puna e tij në “Saturday Night Live”, përfaqësuesi i tij tha për Mirror Online:

Nuk ka asnjë të vërtetë për këtë.

Kim, së fundmi e përshkroi Pete si ‘i vetmi’ dhe madje la të kuptohet se do të krijonte një familje me të. Përfaqësuesit e Pete hodhën poshtë pretendimet pasi një burim i tha Heat:

Është sikur Pete të ketë ndryshuar.

Burimi i tha publikimit se komiku filloi të ishte i pavarur në marrëdhënie ndërsa ai prezantoi të dashurën e tij me botën dhe familjen e tij.

Ajo e ka bindur atë që të çrrënjosë jetën e tij në Nju Jork për t’u afruar me vendin e saj në Kaliforni dhe madje i ka sugjeruar që të linte punën e tij në SNL. Të gjithë e dinë se Kim është një nga personazhet më të zgjuar në botën e argëtimit dhe Pete duhet t’i marrë parasysh seriozisht sugjerimet e saj.

Pete konfirmoi se do të largohet nga “Saturday Night Live” pas tetë sezonesh të hënën. Pete aktualisht është i përfshirë në një sërë projektesh, duke përfshirë një film biografik për Joey Ramones dhe një komedi romantike.