Celebrities Gossip Showbiz

Pete Davidson nuk është në krah të Kim në Itali dhe nuk do të jetë më pjesë e “SNL”! Çfarë po ndodh me komedianin?!

Pete Davidson, i dashuri i Kim Kardashian, thuhet se ka lënë pas dasmën italiane të motrës së saj Kourtney Kardashian me Travis Barker. 28-vjeçari nuk është në gjendje të marrë pjesë sepse sipas një burimi, ai është planifikuar të performojë në ‘Saturday Night Live’ këtë fundjavë, që parashikohet të jetëedhe paraqitja e tij e fundit në program.

Megjithatë, Kim dhe pjesa tjetër e familjes Kardashian-Jenner mbërritën në Portofino të Italisë të premten dhe dolën për një vakt para dasmës me Kourtney dhe Travis në qytet. Dasma italiane e bërë me dije e Kourtney dhe Travis është planifikuar të zhvillohet këtë fundjavë në Castello Brown të ​​Portofino, sipas US Weekly. Dyshja u martuan të dielën e kaluar në një ceremoni në gjykatë në Santa Barbara, pasi u fejuan në tetor pas më pak se një viti lidhje, por më shumë se një dekadë miqësie.

Para kësaj, Kourtney dhe Travis befasuan fansat duke u martuar në një kishëz dasmash në Las Vegas në prill, pavarësisht faktit se dasmat nuk ishin ligjërisht të detyrueshme. Megjithatë, mungesa e përfolur e Pete në Itali mund të jetë tronditëse për fansat e Kardashian, duke pasur parasysh se sa të afërt kanë qenë komediani dhe Kim. Pasi ndanë një puthje në një skenë gjatë rolit pritës të Kim Saturday Night Live në tetor, dyshja filluan të takoheshin në nëntor të vitit të kaluar. Kim tani e ka bërë publike lidhjen në Instagram dhe ajo sapo bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me Pete në darkën e korrespondentëve të Shtëpisë së Bardhë në fund të prillit.

Gjatë paraqitjes së tyre në Met Gala në fillim të këtij muaji, çifti u ngjit gjithashtu në shkallët e Muzeut Metropolitan të Artit të Nju Jorkut. Ndërkohë, Pete deklaroi të premten se do të largohet nga Saturday Night Live pas përfundimit të sezonit të 47-të. Davidson fillimisht filloi Saturday Night Live në 2014 dhe shpejt u bë i njohur si një nga interpretuesit e suksesshëm të shfaqjes.